אודות המלון

אודות המלון

בשנת 2014 נפתח המלון אשר קיבל השראה ממלונות קטנים במרכזי ערים אירופאים, המציעים מיקום טוב, אווירה משפחתית, נוחות וסטייל במחיר נוח.

שילוב של הסכם השמיים הפתוחים, מעמדה של ישראל בעולם כ"סטארט-אפ ניישן" והמוניטין של תל אביב כעיר צעירה וסקסית, הפך את העיר ליעד מבוקש מאוד בקרב תיירים. זן חדש של תיירים נוצר, והם חיפשו לנתב את זמנם וכספם על חוויות מחוץ למלונות. בלו סי מרבל הוקם במטרה לענות על צורך הזה בדיוק. המלון מספק תחושה נוחה וביתית בשילוב עם מיקום מצוין ובקירבה לכל האטרקציות השונות שיש לעיר להציע, וזאת במחיר אטרקטיבי.

 אנחנו מעודדים את האורחים שלנו לשאול שאלות ולהתייעץ איתנו כדי שכל יום בחופשה שלהם יהיה בלתי נשכח. במסגרת השיפוץ האחרון שעשינו (ב-2020) זיהינו שהמסגרות הקונבנציונליות מתערבבות, יש שעובדים במהלך חופשה, יש שחופשים במהלך עבודה ויש שעובדים כדי להישאר בחופשה. הוספנו מתחם עבודה משותפת שיענה לכולם על הצורך הזה.

המלון מאפשר לשלב לינה בעיר מודרנית ועירונית, תוך שהות בקרבה לקו החוף הפתוח. בין אם אתם בנסיעת עסקים או בחופשה או שניהם; כל 27 החדרים במלון נועדו לספק שנת לילה טובה במחיר סביר ובמיקום הטוב ביותר בעיר. כל החדרים הם חדרים ללא עישון, עם מערכת מיזוג, שולחן כתיבה, חיבור לאינטרנט אלחוטי ועוד.

אווירה_1
מלון בלו סי מרבל

מלון בלו סי מרבל נמנה בין המלונות הקטנים היחידים שממוקמים על רצועת החוף של העיר. המלון נמצא ברחוב הירקון 58 בתל אביב, בין הרחובות הירדן לנס ציונה ובמרחק הליכה קצר מהחוף.